Hymnus na lásku
Prišlo mi mailom, Táni, ďakujem 🙂
Je veľmi veľa názvov a mien, pre duálne duše, ktoré sú v samej podstate jedna a tá istá bytosť, tu na Zemi rozdelená do dvoch polarít sveta. A každá polarita má v podstate ďalšiu pod polaritu. Bytosti, ktoré sa môžu nazývať duchovní partneri, alebo spriaznené duše, ktoré sú tu s nami, a boli po celý…
Součet našich myšlenek, slov a pocitů produkuje naše životní okolnosti. A naopak naše životní okolnosti a lidé v našem okolí zrcadlí náš vnitřní stav. Všimni si jednou obou směrů současně. (Bärbel Mohr)
Vzdávam sa potreby kohokoľvek vrátane seba obviňovať. Vina neexistuje. Všetci robíme to, čo najlepšie vieme, čo môžeme – na základe informácií, porozumenia a uvedomenia, ktoré v daný okamih máme. (prevzaté z FB)
Je leto, čas plaviek, odhalených kriviek…
VNÍMAM SVOJICH RODIČOV AKO DETI, KTORÉ POTREBUJÚ LÁSKU. TERAZ UŽ VIEM, ŽE SOM SI ICH VYBRAL/A K TOMU, ČO SOM SE MUSEL/A NAUČIŤ. ODPÚŠŤAM IM A OSLOBODZUJEM ICH- A TÝM AJ SEBA. (prevzaté z FB)
Aj Vám je divné zloženie kupovaných výrobkov? Že to, čo by tam malo byť nie je a namiesto toho sú tam len náhrady, éčka, „umeliny“? Zvláštne, že ešte nie je niečo o pravde, v zákonoch pre spotrebiteľa. A prečo sú povolené klamlivé reklamy?
Pěstujte moudrost. K tomu, abyste zmoudřeli, nemusíte shromažďovat znalosti: moudrým se může stát každý. Když zmoudříte, respektujete své tělo, svou mysl a respektujete svou duši. Až se stanete moudrými, budete svůj život ovládat srdcem, nikoli hlavou. (don Miguel Ruiz)
V tomto posolstve som našla niekoľko odpovedí na to, čo mi beha po rozume už pár dní … verím, že na niečo dostanete odpovede aj Vy 🙂